5G DEKLARATSIOON

29. jaan. 2021

Allolev pöördumine on algselt mõeldud saatmiseks telekomifirmade esindajatele.
Laadi alla pdf, 3 lk: 5G deklaratsioon


MEIE, INIMESED, NÕUAME, et LÕPETAKSITE viivitamatult 5G antennide paigaldamise meie naabruskondades. Me EI ANNA teile luba nende antennide paigaldamiseks meie kodude lähedusse, devalveerides meie vara ning ohustades meie perede turvalisust ja tervist.

MEIE, INIMESED, EI ANNA teile LUBA tekitada pidevat ja ööpäevaringset raadiosageduslikku mikrolainekiirgust (“juhtmevaba kiirgust”) meie kodudes ja omandil, ilma et oleks võimalust kiirgusest hoiduda või seda välja lülitada, isegi kui me teenust ei kasuta.

MEIE, INIMESED, EI OLE NÕUS asjade interneti juurutamisega, mis tõstab hüppeliselt ja kontrollimatult meie elukeskkonnas kiirgustaset, ning nõuame 5G seadmete müügi peatamist, kuni selle tehnoloogia toimimist ja mõju alles uuritakse.

MEIE, INIMESED, EI ANNA teile LUBA eraettevõtluse eesmärgil meie tervise arvelt kasumit teenida, kasutades Sotsiaalministeeriumi poolt vastu võetud ligi 20 aastat vanu aegunud kiirgustaseme suuniseid ja eksitades avalikkust valeteadmisega, et teie tehnoloogia on ohutu.

MEIE, INIMESED, NÕUAME, et LÕPETAKSITE 5G kasutuselevõtu, kuni sõltumatud teadlased hindavad viimase 25 aasta jooksul kogutud tohutut hulka sõltumatuid, eelretsenseeritud teaduslikke ja meditsiinilisi materjale, mis tõendavad mobiiltelefonide, WIFI ja 5G tehnoloogia juhtmeta kiirguse terviseriske isegi tasemel, mis on tunduvalt allpool praegustest kehtivatest piirnormidest. (1)

MEIE, INIMESED, EI ANNA teile luba IGNOREERIDA teadust, mis näitab, et lastes neeldub rohkem juhtmeta kiirgust kui täiskasvanutes (2) ja et traadita kiirgus on 2. klassi (võimalik) kantserogeen. (3) Samuti ei luba me eirata 2018. aasta novembris avaldatud USA riikliku toksikoloogiaprogrammi uuringu tulemusi, mis seostab 2G ja 3G võrkudes kasutatavat juhtmeta kiirgust laboriloomade vähi ja DNA mutatsioonidega. (4)

MEIE, INIMESED, NÕUAME, et HOIATAKSITE avalikkust mitteioniseeriva elektromagnetkiirguse kogu elusloodust mõjutavate tagajärgede eest. Nende tagajärgede hulka kuuluvad suurenenud vähirisk, oksüdatiivne rakustress, kahjulike vabade radikaalide hulga suurenemine, geneetilised kahjustused, reproduktiivsed probleemid, õpi- ja mäluhäired, neuroloogilised häired ning negatiivne mõju inimeste, taimede ja loomade üldisele heaolule. (5)

MEIE, INIMESED, NÕUAME, et REAGEERIKSITE vastutustundlikult rahvusvahelisele pöördumisele EMF Scientist Appeal, mille on koostanud mitteioniseeriva kiirguse valdkonna eksperdid, kes on eelretsenseeritavates erialastes ajakirjades avaldanud üle 2000 elektromagnetväljasid puudutava töö. (6)

MEIE, INIMESED, NÕUAME, et KÄITUKSITE moraalselt ja eetiliselt tervise ja heaolu edendamisel, eriti praegu, kui maailm on keskendunud inimese tervise ja immuunsuse kaitsmisele. Nõuame, et te EI OHUSTAKS inimeste, taimede ja loomade tervist kahjuliku kiirgusega kasumi saamise nimel.

Siiralt,

___________________

Viited:

(1) https://www.kiirgusinfo.ee/firstenberg-tervisemojud/, https://www.kiirgusinfo.ee/milline-kiirgustase-on-ohutu/, http://www.bioinitiative.org/color-charts

(2) https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2213879X14000583

(3) https://www.kiirgusinfo.ee/iarc-raadiosageduslik-mikrolainekiirgus-on-voimalik-kantserogeen/

(4) https://www.niehs.nih.gov/news/newsroom/releases/2018/november1/index.cfm

(5) https://www.kiirgusinfo.ee/teadlased-ja-arstid-hoiatavad-5g-voimalike-tosiste-tervisemojude-eest/

(6) https://www.kiirgusinfo.ee/teadlased-nouavad-kaitset-elektromagnetkiirguse-eest/

Algne tekst: https://www.5gcrisis.com/toolkit

Märksõnad

Seonduvad postitused