MTÜ Kogukonna Hüvanguks

Kuidas saad aidata

Mittetulundusliku ühinguna on meie põhiline eesmärk aidata ühiskonnal avarduda, et muutuda paremaks ja targemaks.

Selleks tõlgime raamatuid, peame üleval veebilehte, korraldame kogunemisi, suhtleme teadlastega Eestis ja väljaspool Eestit ning toetame inimesi nõu ja jõuga (ka kohtuprotsesse).

Oleme SÜDAMEST TÄNULIKUD neile, kes soovivad meie tegemisi annetusega toetada:

MTÜ Kogukonna Hüvanguks
LHV Pank, EE767700771001463399

 

Veel võimalusi meie tegevust toetada:

Levita infot
Adekvaatset ja teaduspõhist infot elektromagnetkiirguse tegelike mõjude kohta on väga palju, kuid miskipärast on selle levik pärsitud ja inimesed pole uueks teadmiseks tihtipeale valmis. Kuid ka tilkuv vesi uuristab kivi sisse augu – kõigi informeeritute missioon on anda teadmist edasi võimalikult paljudele. Sest nagu on öelnud Stockholmis asuva Karolinska Ülikooli professor Olle Johansson: kui me kohe praegu midagi ette ei võta, seisame peagi silmitsi astronoomilises mastaabis katastroofiga.

Aita kodulehe jaoks materjali tõlkida
Enamik infost (filmid, uuringud, artiklid) on ingliskeelsed. Need, kes inglise keelt vabalt mõistavad, ei näe siin probleemi, kuid paljud eelistavad lugeda infot emakeeles.

MTÜ vajab Sinu abi, kui oled õigusvaldkonna spetsialist.

MTÜ vajab Sinu abi, kui oled füüsika-, elektri-, elektroonika-, IT- jms asjassepuutuva valdkonna spetsialist.

Kui Sul on väärt mõtteid ja häid ideid, süda õige koha peal, oled avatud ning tahad igal õhtul uinuda teadmisega, et oled midagi olulist oma kogukonna jaoks ära teinud, liitu meiegaLiikmeks astumise avaldus