WHO ohutusnormid ei kaitse kedagi, vaid ohustavad igaüht, tekitades illusiooni ohutusest (video)

1. aug. 2020

Eestikeelsete subtiitrite lisamiseks klõpsa video all subtiitrite nuppu.

Oleme harjunud WHOd võtma kui meid kaitsvat vihmavarju, kes jälgib, et inimesed üle maailma oleksid kaitstud igasuguste kahjulike tegurite eest. Kas see aga päriselt ka nii on? Endine WHO töötaja Olga Sheean paljastab oma videos WHO tegeliku palge ning kutsub kõiki üles ise vastutust võtma oma elu, tervise ja heaolu eest. Sest seni, kuni toetame tööstust, mis toodab ja müüb tervist kahjustavaid tooteid, ning nõuame aina kiiremaid ja mugavamaid lahendusi, süvenemata tagajärgedesse ja teadlaste hoiatustesse, oleme meie OSA PROBLEEMIST.

WHO on siiani paljude jaoks kui püha lehm, kelle staatuses ja usaldusväärsuses ei kahelda. Kuid kui sa teaksid, et WHO elektromagnetväljade projektiga “EMF Project” on seotud huvide konflikt, korruptsioon, telekomitööstuse teenitavad triljonid dollarid, äraostetud teadlased ja väga professionaalselt läbiviidud turunduskampaaniad, siis ehk hakkaks ka sinu usaldus mõranema.

Täna võib julgelt välja öelda, et WHO on otseselt süüdi selles, et väga paljud inimesed üle maailma kannatavad sümptomite all, mida põhjustab meid igapäevaselt ümbritsev kiirgus, kuid nad ei saa sageli tavameditsiinist ei vastuseid ega abi, kuna WHO meid igapäevaselt ümbritseva kiirguse kahjulikku mõju eitab – olgugi et sajad selle valdkonna teadlased on seose kiirguse ja tervisemõjude vahel veenvalt ära tõestanud.

Needsamad teadlased on esitanud riikide valitsustele ja rahvusvahelistele organisatsioonidele arvukalt deklaratsioone, pöördumisi, nõudmisi ja petitsioone, kuid enamasti on see jäänud hüüdja hääleks kõrbes… Siiski on olukord tasapisi muutumas, aina rohkem riike on WHO-unest ärganud ning piiranud WHO kinnituse järgi meile nii ohutu kiirgava tehnoloogia kasutamist, samuti muutnud rangemaks kiirgusele kehtivaid piirnorme. Ülejäänud, nagu ka Eesti ametiasutused, aga usaldavad ikka veel pimesi WHOd…

Tõde on see, et WHO ohutusnormid ei kaitse kedagi, vaid ohustavad igaüht, tekitades illusiooni ohutusest.

Kas teile ei tundu, et mitte kunagi varem ei ole me olnud nii palju ühenduses tehnoloogia kaudu, kuid ometi nii eraldatud iseendast, loodusest ja üksteisest?

Kui tehnoloogia juhib meie elusid, siis meie ise seda enam ei tee.

On viimane aeg võtta vastutus selle eest, mis toimub. Vastutus oma valikute eest. Ning inimkonda kahjustavate otsuste tegijad tuleb tõe kinnimätsimise eest vastutusele võtta.

Vaata ka teisi Olga artikleid: https://www.emfoff.com/publications-and-videos/

Märksõnad

Seonduvad postitused