Kaugloetavad arvestid ja elektromagnetkiirgus – meie ajastu tervisekriis

20. juuli 2018

Dr Dietrich Klinghardt on Klinghardti Akadeemia ja Ameerika Neuroteraapia Akadeemia asutaja, Neurobioloogia Instituudi meditsiinidirektor ja Sophia Terviseinstituudi juhtiv arst. Alates 1970. aastatest on dr Klinghardt märkimisväärselt panustanud metallide toksilisuse ja paljude muude keskkonnas leiduvate saastajate ning krooniliste põletike, haiguste ja valu vahelise seose mõistmisse. Teda peetakse autoriteediks paljudel aladel ning ta on mänginud olulist rolli bioloogilise ja vananemisvastase meditsiini valdkonnas.

Dr Dietrich Klinghardt keskendub oma videoloengus kaasaja terviseprobleemidele, milles on väga suur osa inimtekkelistel elektromagnetväljadel.

Meditsiinikoolide õpetus jääb maha haiguste evolutsioonist

Dr Klinghardti kliinikusse satuvad tihti patsiendid, kes on eelnevalt käinud läbi kümneid arste, kuid tulutult – tavameditsiini arstid ei oska neid aidata. Seepärast on Klinghardt olnud sunnitud üles otsima haiguste põhjused ja saanud sellega ka hakkama.

Enamik tema patsientidest on samade sümptomitega – elurõõmu, entusiasmi ja vitaalsuse kadu. Sellel on kaks põhjust:

  1. krooniliste infektsioonide sagenemine ja
  2. elektromagnetkiirguse (EMK) (eriti kõrgsagedusliku kiirguse) mõju.

Dr Klinghardti väitel on tänaseks läbi viidud u 6000 uuringut EMK mõju kohta ja enamik neist tõestab bioloogilist kahjustust.

EMK muudab pöördumatult inimorganismi füüsilist struktuuri

Ateena ülikoolis läbiviidud uuring näitas, et pärast kokkupuudet mobiiltelefoniga ja juhtmeta telefoniga muundusid imetaja ajus 143 valku, sh need valgud, mida seostatakse Alzheimeri tõvega, glioblastoomiga, stressi ja ainevahetushäiretega. Nende muundunud ajuvalkudega seostatakse ka peavalusid, peapööritust, unehäireid, mäluhäireid, ajukasvajaid.

Kaugloetavad arvestid on viimase aja kõige hullem leiutis

Kaugloetavad arvestid on põhjustanud neuroloogiliste haiguste eksponentsiaalse sagenemise – sh Parkinsoni tõbi, hulgiskleroos, ALS (Lou Gerigi haigus), autism, õpiraskused ja käitumisprobleemid lastel, unetus, lihasevalu, seeninfektsioonid.

Pärast nutimõõturi paigaldamist löövad tervise juures nõrgemad kohad välja, teatud aspektid halvenevad. Kõikide inimeste vere põletikunäitajad suurenevad hüppeliselt, hormoonid ja neurotransmitterid lähevad tasakaalust välja, seega isegi kui tunned end normaalselt, on sinu veretest sama hull kui nendel, kellel ilmnevad selged tervisehädad.

Kõige levinum sümptom pärast kaugloetava arvesti paigaldamist on järsk vererõhu tõus ja pulsi kiirenemine – need on esimesed ohumärgid enne seda, kui närvisüsteem hakkab üles ütlema. Seega jälgi oma tervist ja võta kasutusele meetmed, enne kui on juba hilja.

Kõige kaitsetumad oleme öösel

Öösel töötab parasümpaatiline närvisüsteem ja keha tegeleb enda remontimisega, organism parandab rakke ja kudesid – kuid kiirgus häirib seda tööd. Seepärast on väga oluline ööseks välja lülitada kõik elektrilised seadmed (sh alarmsüsteem, mis samuti on pidev kiirgus!). Üldsegi on kõige targem ööseks elekter täiesti välja lülitada.

Juhtmeta telefon on sama hull kui mobiil

Juhtmeta telefoni kiirguse mõju on kõikjal, kuhu ulatub selle levi, ning selle kiirgus on sama hull kui mobiilil ja isegi hullem mobiilisaatjatest. Üks Saksa matemaatik on võrrelnud juhtmeta telefoni mõju lausa Boeing 737ga, mis lendab täiel kiirusel su padja kõrval – arvestades heli ja energiat.

Kaitse laste ja rasedate magamiskohta kiirguse eest

Täna ome tunnistajaks sellele, et autistlike laste hulk kahekordistub iga 5 aasta järel. Ja dr Klinghardt teab, miks. Autistlike laste ravi on näidanud, et vitamiinidest ja käitumisteraapist on vähe abi, toimib see, kui kaitsta lapse magamiskoht kiirguse eest.

Mikrolainetega kokkupuude rasedana soodustab autistliku lapse sündi, seepärast on väga tähtis kaitsta ka tulevase ema magamiskohta, et laps sünniks oma täieliku geneetilise potentsiaaliga. Oluline on ka arvestada sellega, et lootevedelik kontsentreerib elektromagnetkiirguse emakas mitmekordseks võrreldes sellega, mis on ema kehast väljaspool.

Suurema kehaga inimesed on tundlikumad

Suuremates kehades on üldjuhul absorbeerunud rohkem raskmetalle, mis toimivad antennina. Seepärast on esmane lahendus puhastada oma keha raskmetallidest (Hg, Ni, Cd, tina), ja teiseks – kaitse EMK eest.

See pole veel kõik…

Ka säästupirnid kiirgavad kõrgsageduslikku kiirgust, mis kahjustab aju. Samuti päevavalguslambid – esiteks kahjustub aju, teiseks mobiliseerib kiirguv elavhõbedasagedus kehas toksiine, nii et need hakkavad liikuma ja jõuavad tundlikesse kehaosadesse, sh ajju.

Samamoodi mõjuvad ka juhtmed seinas, mis samuti tekitavad elektrivälja.

Paljud seadmed saaks asendada täiesti ohutu ja kiire fiiberoptikaga, kuid protsess liigub vastupidises suunas ja fiiberoptilised lahendused asendatakse kahjuliku kiirgusega.

Saksamaal läbiviidud uuring (Naila Study, pdf) näitas, et kui keskkonda, kus pole mobiililevi, paigaldatakse mobiilisaatjad ja hakatakse kasutama mobiile, on seal viie aasta pärast märgata järsult vähki haigestumise tõusu. 10 aasta pärast on see neljakordistunud.

Kokkuvõtteks

Dr Klinghardt on veendunud, et 80% kõikidest tänapäeva tervisehädadest saab panna inimese tekitatud elektromagnetkiirguste arvele.
Õnneks on lahendusi, mida igaüks enda ja oma pere kaitseks ette võtta saab. Kui luuakse kaitse EMK eest, vähenevad oluliselt mitmed haigussümptomid, sh ka borrelioosi nähud.

Vaata lähemalt videost (eestikeelsed subtiitrid): https://vimeo.com/280228273

Loe ka väga huvitavat ja intrigeerivat intervjuud dr Klinghardtiga: https://www.ksa.ee/ksa-blogi/dr-dietrich-klinghardt-traadivaba-tehnoloogia-tervisemojud

Märksõnad

Seonduvad postitused