“Valeühendus”

0
3632

Kirjastuselt “Suur Puu” ilmus 2011. aastal dr Devra Davise raamat “Valeühendus. Tõde mobiiltelefonide kiirgusest, telefonitööstuse püüetest seda varjata ja võimalustest oma peret kaitsta,” mida Kiirgusinfo soovitab kõigil lugeda.

Dr Devra Davis on USA Riikliku Teaduste Akadeemia toksikoloogia ja keskkonnauuringute keskuse direktor ning Harvardi ülikooli ja Georgetowni ülikooli külalisprofessor. Ta on maailma tunnustatuimaid keskkonnakahjude mõju eksperte, kes on mobiiltelefoniga seotud ohtudest kõnelenud ka Ameerika Ühendriikide Senati komisjoni ees.

Kõik usuvad, et mobiiltelefonid on ohutud, kuid see võib olla meie ajastu suurim eksiarvamus. Devra Davise raamat paljastab tõe selle kohta, kuidas mobiiltelefonikiirgus inimkeha rakke mõjutab. Mobiiltelefonid ei ole ohutud.

Davis tutvustab erinevaid seni mahavaikitud teadustöid, mis näitavad, et tegemist on tõelise hädaohuga. Mobiiltelefon kahjustab DNA-d, lõhub aju kaitsebarjäärid, vähendab elujõuliste spermatosoidide arvu, halvendab mälu, võib tekitada vähki ja neuroloogilisi haigusi, näiteks Alzheimeri tõbe, ning võimalik, et koguni autismi.

Davis väidab, et mobiiltelefonitootjatel on võimalik mobiiltelefone ohutumaks muuta ning et ka me ise saame enda ja oma pere kaitseks nii mõndagi ette võtta.

Loe raamatu näidislehekülgi siit: “Valeühendus”

Osta raamat siit: Kirjastus Suur Puu