Video: meie lemmikvidinad põhjustavad paljude enneaegse surma

20. okt. 2018

 

2015. aastal koostasid paljude riikide teadlased pöördumise, mille adressaadiks olid ÜRO peasekretär Ban Ki-moon, WHO peadirektor dr Margaret Chan, ÜRO keskkonnaprogrammi tegevjuht Achim Steiner ja ÜRO liikmesriigid, milles nõuti kaitset mitte-ioniseerivate elektromagnetväljade ekspositsiooni eest.

Pöördumise üks koostajatest dr Martin Blank põhjendab oma videos pöördumise koostamise vajalikkust, hoiatades, et meie lemmikseadmed – mobiiltelefonid, tahvelarvutid, wifi jne – kahjustavad meie keha elusaid rakke ja põhjustavad paljude enneaegse surma.

Seoses mobiilikasutuse levikuga on surmavate ajukasvajate esinemissagedus noortel enam kui kolmekordistunud. Mobiiliantenne paigaldatakse elamutele ja haiglate katustele, kus inimesed peaksid tervenema. Juhtmevabad kaugloetavad arvestid ja mobiilimastid katavad kodude ümbruse kiirgusega. Iseäranis hirmutav on see, et telekomi- ja elektrivõrgutehnoloogiast lähtuv kiirgus kahjustab rakkudes olevat DNA-d. Paljud bioloogid on veendunud, et see selgitab vähi esinemissageduse kasvu.

Ohutuspiirnormid on liiga kõrged ja need ei paku kaitset. Eriti ohustatud on lapsed, kes on kiirguse kahjulikele mõjudele tundlikumad. Seepärast tuleb iseenda, oma laste ja ökosüsteemi kaitseks piirnorme viivitamatult alandada!

Täna oleme kõik osalised suures bioloogilises katses, mis toimub ilma meie teadliku nõusolekuta.

Loe ka artiklit teadlaste pöördumise kohta: Teadlased nõuavad kaitset elektromagnetkiirguse eest

Teadlaste pöördumise originaal: https://emfscientist.org/index.php/emf-scientist-appeal

Märksõnad

Seonduvad postitused